EpoksiidpõrandEpo Deco

Töötame üle terve Eesti

Eestis tegutseb mitmeid ettevõtteid, kes on spetsialiseerunud epopõrandate paigaldamisele. Kuid kaugeltki mitte kõik neist pole valmis pakkuma oma tellijatele kombinatsiooni teenuste heast kvaliteedist ja taskukohasest hinnast. Meie oleme.

Meist

Oleme meeskond noori, perspektiivikaid töötajaid. Töötame kõvasti ja tõhusalt, et luua teile põrandad, mida võite julgelt ideaalseteks nimetada. Töötame väga erinevate ruumidega – meilt saate tellida tööstusliku põranda isetasanduvast segust või põranda kontorisse, lattu, suurde kööki. Töötame ka näituse- ja müügisaalide, saunade ja duširuumide, tanklate ja salongidega. Meie jaoks ei ole olemas lahendamatuid ülesandeid, on huvitavad ülesanded – igasugused pinnad ja planeeringud, kõik oletatavad kasutustingimused. Lihtsalt öelge meile, millist tulemust te soovite, ja me teeme selle ära. 

Kaks tellijat kolmest pöörduvad meie poole hiljem uuesti või soovitavad meid oma tuttavatele. Ootame teie pöördumisi!

cpepodeco1

01

Mis tahes tüüpi epokate

Kui põrandal ei tule suurt kasutuskoormust taluma hakata, on optimaalseks variandiks epoksiidvärv või -lakk. Need kaks materjali tagavad kuni 0,2 mm paksuse epoksiidkihi. Epoksiidi puistemass koos liivaga, isetasanduv mass, sealhulgas antistaatiline, on kuni 2 mm paksused. Võimalik on tellida kuni 3 mm paksune põrand liiva sisaldavast hõõrdemassist, kuni 9 millimeetrine kemikaalikindel mass, aga ka granuleeritud kivist põrand, mille paksus võib ulatuda 18 mm-ni. Nagu näete, on võimalik leida optimaalne variant igasuguste soovide ja nõudmiste puhul.

02

Väga hea kvaliteedi garantii.

Kombinatsioon kvaliteetsetest sertifitseeritud materjalidest ja nüüdisaegsetest tehnoloogiatest võimaldab garanteerida, et jääte meie töö tulemusega rahule. Anname kõigile oma põrandatele 2-aastase garantii.

03

Taskukohased hinnad

Üritame teha oma tööd mitte ainult kvaliteetselt, vaid ka kõigile taskukohaselt, seega hoiame hindu madalal. Rikkalik valik erinevat tüüpi epokatteid, mida te meie ettevõttest tellida saate, võimaldab leida variandi, mis sobib mitte ainult ekspluatatsiooniparameetrite järgi, vaid ka hinna poolest. Vajadusel annavad meie töötajad nõu kõikides huvipakkuvates küsimustes ning aitavad leida just seda tüüpi epoksiidkatte, mis teie vajadustele ja kriteeriumitele kõige paremini vastab.